Türkiye’de Bulunan Swim Up Odalı Oteller

Türkiye’de Bulunan Swim Up Odalı Oteller

Özellikle büyük tatil köylerinde denize ve havuza gitme bazen zor gelebiliyor. Tesislerin çok büyük olması sebebiyle uzayan mesafeler göz korkutuyor ve dilediğiniz şekilde havuza girmenize veya güneşlenmenize engel olabiliyor. İşte bu noktada swim up oda dediğimiz odalar imdadınıza yetişiyor.

Peki swim up oda nedir? Swim up odalar, önünde havuz bulunan ve odanızdan havuza kolayca ulaşabileceğiniz odalardır. Genellikle zemin katlarda bulunur veya üst kattan merdivenlerle havuza erişim sağlanır. Ana havuzlara gitmek için vakit kaybetmezsiniz, gürültüden ve kalabalıktan uzak yüzebilirsiniz, kendi odanızın önünde güneşlenmenin tadını çıkartabilirsiniz. Otellerde swim up oda veya da göl evleri olarak adlandırılabilir. Bu odalar özellikle balayı çiftleri veya küçük çocuklu aileler için çok idealdir. Ancak fiyat olarak standart odalarla aralarında farklılık mevcut. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Bu yazımızda farklı şehirlerdeki swim up otelleri yazarken Antalya Belek’teki swim up odalı otelleri de ayrı bir yazımızda detaylı olarak yazdık. Buradan inceleyebilirsiniz.

Sentido Gold island Hotel- Antalya, Alanya
Sentido Numa Bay Hotel- Antalya, Alanya-Avşallar
Long Beach Harmony Hotel&Spa- Antalya,Alanya
Turquoise Hotel Side
Sherwood Club Kemer
Tui Magic Life Jacaranda-Antalya, Side
Sueno Hotels Beach Side
Silence Beach Hotel- Antalya,Manavgat
Barut Acanthus Cennet- Antalya, Manavgat
Flora Garden Ephesus- Aydın, Kuşadası
Side Star Elegance- Antalya, Side
Barut Hemera- Antalya,Side
Tui Sensimar Andız By Barut Hotels- Antalya, Side
Jiva Beach Resort Fethiye
Barut Fethiye Sensatori

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir