Baby& plus yağmur ormanı oyuncaklı mama sandalyesi

Yağmur ormanı oyuncaklı mama sandalyesi inceleme

 

Evimizin küçük olması sebebiyle tercih ettiğimiz Baby& plus mama sandalyesi yorumlarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Küçük evler için ideal ve taşınabilir

Sadece mama yedirmek için değil bebeğinizi güvenle oturtabileceğiniz,oyalayabileceğiniz bir yer olması sebebiyle mama sandalyesi güzel bir icat biz ebeveynler için. Bizim bebek kişisi de yavaş yavaş oturmaya başladığında gittiğimiz cafe  ve restoranlarda mama sandalyelerine oturtmaya başladık ve baktık ki oturuyor biz de mama sandalyesi almaya karar verip araştırmalara başladık. Şöyle ki zaten küçük olan evimiz ; kızımızın da beşiği, ana kucağı, oyuncağı ıvır zıvırı derken iyice küçülmüştü. Bir de mama sandalyesine nasıl yer bulacaktık? İnternetten biraz araştırınca portatif mama sandalyesi modelleri dikkatimi çekti. Portatif mama sandalyelerini herhangi bir sandalyenin üzerine oturtuyorsunuz ve böylelikle kendi sandalyeniz mama sandalyesi oluveriyor. Böylelikle evde ekstra bir mama sandalyesi kalabalık etmemiş oluyor. Bizimki gibi küçük evler için son derece ideal. Ayrıca küçük olduklarından da bir yere gittiğinizde kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz. Bu mama sandalyeleri aklımıza çok yattı. Zaten model olarak çok fazla seçenek yoktu ben baktığımda. Kraft, Chicco, Summer Infant bir de Baby& Plus markaları dikkatimi çekti. Fiyatının uygunluğundan ve oyuncağı olduğundan dolayı seçimimiz Baby& Plus yağmur ormanı mama sandalyesi oldu. Bu marka e-bebek mağazasının kendi markası. Biz n11 deki e-bebek satıcısından aldık.

Mama sandalyesinin güvenliği

Ürün aynı resimlerde gördüğüm gibiydi, hayal kırıklığı yaşamadık. Herhangi bir sandalyenin üzerine oturtup arkadan ve alttan kemerlerle sabitliyorsunuz. Peki güvenilir mi, mama sandalyesi sandalyenin üzerinden düşmesin şeklindeki sorularınızı duyar gibiyim. Biz bir sorun yaşamadık şimdiye kadar bu hususta. Benim güvenemediğim kısım mama sandalyesinin bebek emniyet kemeri. Zaten geldiğinden beri sorunlu gibiydi, bebeğimiz çok rahat açıyor bu kemeri. Neyse ki mama sandalyesinin tepsisi saysinde bebeğin öne düşme ihtimali ortadan kalkmış oluyor. Gördüğüm tek olumsuz nokta emniyet kemeri.

Oyuncağı için bile fiyatını hak ediyor

Baby& plus mama sandalyesinin en güzel yanlarından birisi de tepsisine sabitlenebilen oyuncağı. Mama sandalyesinin fiyatını da düşünecek olursak oyuncağı gayet başarılı. Dikkat çekebilecek birçok parçası ve farklı modlarda çalan tuş takımı var. Ama tabii alışınca bundan da sıkılıyor bizim kız.

Özetle mama sandalyesi almak istiyor ancak yer kaplamasın, kolay taşınabilsin, fiyatı da uygun olsun diyorsanız e-bebek markası olan baby& plus yağmur ormanı oyuncaklı mama sandalyesi sizin için de gayet uygun demektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir