İkea ile Ucuz Ev Dekorasyonu

Ucuz ve İşlevsel İkea Ürünleri

Ev dekorasyonu zahmetli bir iş. Bu işinizi kolaylaştıracak ucuz ve işlevsel İkea ürünleri işte karşınızda.

İkea Lack Sehpa:

Fiyat olarak bir sehpaya göre oldukça ucuz olan Lack sehpaların renk seçeneği de oldukça fazla. Siyah ve beyaz renkleri demirbaş olsa da sarı,kırmızı,pembe,gri gibi canlı renkler huş ve venge gibi ahşap tonları da bulunuyor. Farklı renkleri her zaman bulamayabilirsiniz. 55*55 ölçülerinde olan bu sehpalar küçük odalar için orta sehpa olarak gayet şık duran Lack sehpa ile büyük evlerde farklı dizaynlar oluşturulabilir. Ancak Lack sehpadan dayanıklılık beklememelisiniz. Sonuçta bu fiyata alabileceğiniz bir sehpadan çok şey beklemek haksızlık olur. Ne demişler ne kadar ekmek o kadar köfte?

Çeşit çeşit duvar rafları:

duvar dekorasyonu özellikle son yıllarda oldukça önem kazandı. Hem duvarları değerlendirmenizi sağlayan hem de odalarınıza şıklık katan duvar rafları renk renk,ebat ebat ve kalite kalite farklı modelleriyle ikeada sizleri bekliyor. İster kendi dizaynınızda bir kitaplık oluşturun,ister salonunuzda dekoratif bir duvar oluşturun,iister mutfağınızı düzenleyin, ister çocuk odanızı şenlendiren,ister boş duvarlarınızı değerlendirin,hayal gücünüzü kullanın yeter.

Mutfak gereçleri:

İkea’da mutfak ile ilgili araç gereçlerin neredeyse hepsini bulabilmek mümkün. Ancak bazıları gerçekten çok ucuz. Özellikle kepçe setleri,rende,soyacak,açacaklar,mikrodalga kapağı gibi küçük mutfak gereçlerini çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Renk renk bardaklar,model model tabaklar,tencere tava setleri,önlükler,bıçak takımları,kısacası mutfakla ilgili ne ararsanız İkea’da var. 

Dekoratif aksesuarlar ve mumlar:

Evimizin olmazsa olmazı dekoratif aksesuarlar da ikeada oldukça fazla çeşitle yer almakta. Çeşitli renklerde ve modellerde küçüklü büyüklü pek çok cam vazo çeşitleri bulabilirsiniz. Üstelik el yapımı olanları bile var. Bu vazoları doldurabilecek yapay çiçekleri de hemen yanlarında bulabilirsiniz. Çiçekleri ve vazoları orada deneyip dilediğiniz aranjmanları oluşturabilirsiniz. Ayrıca mutlaka hoşunuza gidecek mum çeşitleri de yine ikeada karşınıza çıkacaklar arasında. İster kokulu,ister kokusuz renk renk pek çok mum çeşidi sizi bekliyor. Ayrıca mumlarınızı yerleştireceğiniz son derece şık mumluklar,mum tabakları da raflarda yerini alıyor. Bazı mumlar gerçekten o kadar şık ki kullanmaya kıyamayacaksınız.

Resim çerçeveleri

Duvar dekorasyonunun olmazsa olmazlarından olan çerçeve modelleri çerçevecilerden yaptırmaya kalktığınızda size oldukça pahalıya mal olabiliyor.Evinizi dekore ederken kullanabileceğiniz,duvarlarınızı şenlendirecek modern ve  çeşit çeşit çerçeveleri de yine İkea’da bulmanız mümkün. Ayrıca sadece çerçeve değil,çerçevelerin içine yerleştireceğiniz görselleri de hemen orada seçebilirsiniz. Tabii çerçevecilerdeki kadar çeşit beklemeyin, modern,sade ve hesaplı çerçeve  modelleri istiyorsanız İkea doğru adres.

 Piller:

Evet,kumandalarda,oyuncaklarda,lambalarda,saatlerde kısacası pek çok eşyada ihtiyacımız olan piller de İkea’da gayet ucuz denilebilir. Özellikle bizim gibi küçük bebeğiniz veya oyun çağlarında çocuğunuz varsa piller resmen evinizin temel ihtiyaçlarından oluyor. Oyuncakların pek çoğu pille çalışıyor, fonksiyonu arttıkça da su gibi bitiyor piller. İkea’ya gittikçe pil stoğumuzu yeniliyoruz,tavsiye ederiz.

Banyo gereçleri:

Banyonuzla ilgili her detayı da İkea’da bulmak mümkün ancak bazı eşyalar gerçekten çok ucuz. Tuvalet fırçası,havlu,sabunluk,çöp kovası gibi her evin ihtiyacı banyo eşyaları cazip fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir