Trendy Hotel Lara Yorumları

Trendy Hotel Lara Yorumları

Antalya’da Lara- Kundu oteller bölgesinde konumlanmış Trendy Hotel Lara ilk olarak konumuyla çok avantajlı. Havaalanına ve Antalya merkeze oldukça yakın, hatta otelin önündeki caddeden toplu taşıma ile Antalya şehir merkezine ulaşmak mümkün. Bizim konaklamamız ocak ayı içerisinde sömestr dönemindeydi, kalabalık sezon değildi öncelikle bunu belirtmek isterim ancak otel geneli hakkında yorumlarımızı yazmaya çalışacağız.

Öncelikle Trendy Hotel Lara çok yeni bir otel.

Bu da konuklar için büyük bir avantaj çünkü herşey yepyeni, yıpranmamış. Birbirleriyle bağlantılı 3 binadan oluşuyor, bahçesi yeşil ancak çok geniş değil, bahçede küçük bir çocuk parkı var. Ana restoranın açık ve kapalı bölümü var, kış sezonu için gayet yeterliydi ancak yaz sezonunda kalabalık olabilir. Lobi bar oldukça geniş ve çok güzel, keyifle oturulabilir. Pastane kısmı da oldukça şık dizaynıyla otel pastanesinden ziyade şık bir kafe hissi veriyor.

Trendy Hotel Lara Odaları

Odalara gelecek olursak standart odada kalmamıza rağmen oda gayet geniş ve ferahtı. Pek çok otel deneyemimize dayanarak, Trendy Lara Hotel’in odalarının iyi düşünülerek tasarlandığını söyleyebilirim. Otel yeni olduğu için eşyalar zaten gayet güzel. Misafirler için çok fazla depolama alanı da düşünülmüş, eşyalarınız ortada kalmıyor. Oda geniş olduğu için bizim gibi bebeği olanlar park yatak ile rahat edebilirler. Benim en sevdiğim özellik ise odada bir de geniş bir sofa bulunması ki otel odaları için bu büyük bir nimet. Banyo da çok güzel düşünülmüş, duş kısmı ayrı, tuvalet kısmı ayrı, lavabo ise tam orta bölümde ayrı konumlandırılmış. Banyoda eşyalarınızı koyabileceğiniz dolap mevcut.

Deniz ve Havuz

Deniz ve havuz kısmına gelecek olursak kış sezonunda gittiğimiz için açık alanlardaki bu bölümlerden faydalanamadık tabii ki. Ancak gördüğümüz kadarıyla söz etmeye çalışacağız. Denize çok kısa mesafede olan Trendy Lara Hotel, önünden geçen nehir sebebiyle denize sıfır değil. Otele ait 12 kişilik küçük teknelerle plaja sürekli servis var. Biz de görmek için bir kez plaja gidelim dedik. Mesafe gayet kısa, endişe edecek bir mesafe değil. Plaj kumsal, gayet büyük, otele ait beach bar var. Ana havuz ve etrafına gelecek olursak yaz sezonu için bana biraz dar geldi, yazın kalabalık olabilir. Havuzu bol bir otel değil gördüğüm kadarıyla; ancak çok kaydıraklı, eğlenceli gözüken bir aquaparkı var ki çocuklu aileler için tercih sebebi olabilir. Gün içinde havlu değişimi ücretli, ücret cüzi gibi görünse de kalabalık aileler için sıkıntı olabilir ki bu da olumsuz bir yanı.

 Trendy Hotel Lara Yemekleri

Gelelim pek çok herşey dahil otelde misafir için en önemli noktalardan biri olan yemek konusuna. Herşey dahil otellerin çoğunda yemeklerden pek lezzet beklememek gerekiyor bence. Trendy Lara da yemek lezzeti konusunda vasat geldi bize. Otelin fiyatına göre yemek çeşitliliği yeterli denilebilir ancak fazla bir beklentiye girilmemeli.

Bebekli aileler için Trendy Hotel Lara

Bebekli ve çocuklu aileler açısından bakacak olursak kış dönemi için pek etkinlik olduğu söylenemez. Otel bahçesinde küçük bir park var, küçük çocuklar için idare eder düzeyde. Yazın mini club aktiviteleri oluyormuş tabii ki. Daha önce de belirttiğim gibi kaydıraklı havuz kısmı çok eğlenceli gözüküyordu, çocukların gönlünü fazlasıyla hoş edecektir. Bebekli aileler için pek ekstra bir hizmet göremedim ancak talep de etmedik. Çocuk büfesi vardı ancak mama vs gibi şeyler yoktu. Yaz sezonunda gidilecekse bunlar sorulmalı. Bebekli aileler için odaların genişliği ve bir sofa bulunması büyük avantaj, odada rahat edersiniz.

Fiyat performans açısından değerlendirecek olursak tercih edilebilir bir otel olduğunu söyleyebilirim. Antalya merkeze yakın, Kundu bölgesindeki bu segmentteki en uygun tesislerden biri ve fiyatını hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir