Süt Artırıcı Çay Yorumları

Süt Artırıcı Çay Yorumları 

Humana still tee( süt artırıcı çay ) işe yarıyor mu?

Bitkisel içeriklerden oluşan Humana Still Tee, keçi sedefi otu, çemenotu, mine çiçeği ve rezene bitkisi içeriyormuş. Ayrıca C vitamini, sukroz ve maltodekstrin ile de içeriği zenginleştirilsen bu çayda 
çayın içeriğinde bulunan amber çiçeği, ağaç çileği, rooibos bitkileride doğal ve lezzetli bir aroma, renk ve tat sağlamak için kullanılmış. %100 bitkisel olduğunu iddia ediyor.

İster sıcak ister soğuk ister ılık dilediğiniz gibi tüketebilceğiniz Humana still tee çay granül yapısı sayesinde kolaylıkla hazırlanabiliyor. Tadına gelecek olursak bence tadı fena değil. Tabii zevklerin farklı olduğunu düşünürsek farklı düşünenler olabilir ama kendinden şekerli, tatlı bir çay olduğu için rahatlıkla içiliyor. Bence tek sıkıntısı: kokusu. İçeriğindeki çemen otu yüzünden biraz kötü kokuyor. Terlediğinizde teriniz de çemen gibi kokuyor maalesef. Bu da, genelde lohusa hormonları ile ter içinde kalan anneler için megatif bir özellik olabilir belki.

Etkisine gelirsek Humana still tee çayın özellikle doğumdan sonraki ilk haftalarda bendeki etkisi çok güçlü olmuştu fakat 3. Aydan sonra sanki pek bir etkisini göremedim. Yine de çoğu zaman kullanmaya devam ettim. Belki bir süre kullandıktan sonra bir miktar ara verip sonra tekrar kullanmaya başlamak daha iyi sonuç verir. Bazı yerlerde süt arttırmak için yenip içilen şeylerin sık sık değiştirilmesi gerektiğini okudum. Bünye alışınca etkisi olmuyormuş.

Humana still tee siparişlerimi de internetten, genellikle N11’den verdim, eczanelere kıyasla çok daha uygun fiyata geliyor.

Naturpy milk tea işe yarıyor mu?

 Çemen otu ( meyve ) , Keçi Sedef Otu (çiçek), Anason (meyve) , zencefil (kök ) , Nane (yaprak), Ihlamur (çiçek), Hayıt(yaprak), Rezene(Meyve), Dereotu(yaprak), Isırgan(yaprak), Frenk Kimyonu (meyve), Hint Cevizi (Muskat-meyve), Papatya (Çiçek), Melisa (yaprak) bitkilerini içeren bir ürün olan Naturpy milk tea de süt arttırıcı olarak sunulan çaylardan. Toz olarak değil de küpler şeklinde üretmişler. Bir fincan suya 3-4 tane atarak tüketiyorsunuz. Tadı bana pek iç açıcı gelmese de iki üç kutu kadar içtim. İşe yaradı mı diye sorarsanız açıkçası ben bir faydasını görmedim diyebilirim. Belki düzenli kullanımda katkı sağlar diye de birkaç paket kullandım üstelik. Fakat Naturpy milk tea ile süt artışı konusunda gözle görülür bi fayda göremedim ne yazık ki. Ancak bitkisel olması ve fiyatının alınabilir düzeyde olması nedeniyle denenebilir ürünlerden. Belki farklı bünyelerde farklı etkiler gösterebilir.

 

Süt Artırıcı Çay Yorumları” için 2 yorum

 • 3 Kasım 2017 tarihinde, saat 12:06
  Permalink

  Naturpy milk tea hem doğal hemde katkısız o yüzden tercih etmenizi öneririm özelilkle gıda sertifikaları olması ayrı bi güven veriyor

  Yanıtla
  • 3 Kasım 2017 tarihinde, saat 12:21
   Permalink

   Tavsiyeniz için teşekkürler, ayrıca emzirme ile ilgili değil ancak bu markanın atom çayıda kış aylarında gayet uygun ??

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir