Narven Termal Kasaba Yorumları

Narven Termal Kasaba Yorumları

Bolu Demirciler Köyü’nde henüz çok yeni bir termal tesis olan Narven Termal Kasaba dinlenmek isteyen misafirlerine kapılarını açıyor. Devremülk sistemiyle hizmet veren bu termal kasaba alışılmış termallerden biraz daha farklı ve iddialı gözüküyor. Dilerseniz devremülk satın alarak dilerseniz kiralayarak konaklayabilirsiniz. Bizim de 2017 yazında konakladığımız Narven Termal Kasaba yorum ve izlenimlerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Narven Termal Kasaba Nasıl Bir Yer

Tesisin mimarisi ve peyzajının özenilerek yapıldığı her halinden belli oluyor, çok güzel bir biçimde inşaa edilmiş. Ancak tesisisin tamamlanmamış olması yüzünden inşaat hala devam ediyor, bazı yerler toz toprak içinde, kamyonlar giriş çıkış yapıyor. Bu da can sıkıcı olabiliyor zaman zaman. Yine tesisin tamamlanmamış olması sebebiyle tesis içinde gezilecek çok fazla alan ve yapılacak aktivite yok. Bir tane cafe var, küçük bir bahçe var, süs havuzları ve etrafında kamelyalar var. Tamamlandığında daha güzel imkanları olacaktır diye düşünüyorum.

Dairelerin içi de gayet kaliteli malzemelerle yapılmış olan Narven Termal Kasaba’da 2+1 daireler 6 yetişkin 1 çocuk kalacak şekilde. Amerikan mutfaklı salonda iki çekyat, iki berjer mevcut. İki yataklı bir oda ve çift kişilik yatak bulunan bir yatak odası var. Odalarda dolaplar mevcut. Mutfakta ve balkonda yemek masaları var. Yemek pişirecek kap kaçak vs adetli bir şekilde mevcut. Tencereler çok büyüktü maalesef biz o kısımda çok zorlandık. En güzel yanı küçük de olsa bir tost makinesi var ve imdada yetişiyor. Ayrıca buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü gibi gerekli elektronik aletler de bulunuyor dairelerde. Hem salonda hem de yatak odasında televizyon var. Bir küçük tuvalet bir de banyo var. Banyodaki termal su küveti gayet büyük ve çok şık. 1+1,3+1, villa gibi konaklama seçenekleri de var.

Narven Termal Kasaba Yeme-içme

Yemekle uğraşmak istemezseniz restoran da var ve kaldığınız süre boyunca sabah, öğle, akşam yemek paketi satın alabilirsiniz ya da seçtiğiniz öğünün pakedini alabilirsiniz. Paket almazsanız da istediğiniz zaman gidip burada yiyebilirsiniz, ancak paket olarak fiyatı daha uygun oluyor tabii. Bebekğimiz olduğundan dolayı biz yemek saatlerine yetişmedik ve hiç restoranda yemedik ancak tesisin en çok eleştirilen yeri maalesef restoranı. Gidenler genel olarak memnun kalmamış.

Tesisin içerisinde temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumda bir market var. Fiyatları epey pahalı. Mecbur kalınca alınıyor tabii ancak getirebileceklerinizi getirirseniz içiniz daha rahat olabilir.

Narven Termal Kasaba Havuz ve Spa Alanı

Spa alanı ve havuzlar bayan ve erkek olarak tamamen ayrı, simetrik inşaa edilmiş iki bölümden oluşuyor. Kapalı havuzlar çok büyük ve gayet temiz, bone zorunluluğu var. Biz gittiğimizde yaz sezonu olmasına rağmen rahatsız edici bir kalabalık yoktu. Hem termal hem de normal havuzlar mevcut. Sauna, buhar odası, hamam gibi spa alanları da gayet güzel ancak kullanan insanlarımızın çok bilinçsiz olması nedeniyle keyif alamıyorsunuz. Faydasını, zararını bilmeden oradan oraya girip çıkıyorlar, saunaların kapıları sürekli açık, o alanda hiç olmaması gereken yaş grubundaki çocuklar oradan oraya koşturuyor. Acilen spa alanına 16 yaş sınırı getirmeleri gerekir. Yine bayanlara ve erkeklere ayrı spor salonu da var. Çok büyük biryer değil ama yeterli sayıda alet var.

Narven Termal Kasaba Konaklama

Konaklamak isterseniz bazı tatil sitelerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz veya sahibinden gibi sitelerden direkt olarak devre sahipleriyle iletişimi geçip daire kiralayabilirsiniz. Ya da direkt Narven İle iletişime geçip onlar vasıtasıyla da rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Soru ve yorumlarınızla bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir