Duvar Yatağı Modelleri

Yeriniz mi dar? O zaman duvar yatağı var!

Son yıllarda özellikle büyük kent merkezlerinin kalabalıklaşmasıyla evlerin ölçüleri de küçülüyor. Bu da daha az eşyayla daha akılcı dekorasyon fikirleri gerektiriyor. İşte bu noktada duvar yatağı imdadımıza yetişiyor. İlk etapta stüdyo daireler için tasarlanan duvar yatakları artık küçük evi olanlar veya çok çocuklu kalabalık aileler tarafından da tercih ediliyor. Sonuçta yataklar, gece yatmanın dışında bir işe yaramıyorsa tüm gün ortada durması da pek bir anlam ifade etmiyor. Birçok evde yatak odaları,ortada kocaman bir yatağın yer işgal etmesi sebebiyle ölü alan olarak kalıyor. Özellikle iki veya daha fazla çocuğunu aynı odaya sığdırmak zorunda kalan aileler için ise ranzadan Başkan çözüm kalmıyor. Farklı işlevleri de bünyesinde barındıran duvar yatakları ile hem ranzadan daha estetik bir görüntüye kavuşurken hem de aynı alanda kitaplık,masa,dolap gibi farklı mobilyalara da sahip olmuş oluyorsunuz. Pek çok farklı marka ve atölye de duvar yatakları konusunda farklı modelleriyle karşımıza çıkıyor. İster beğendiğiniz modeli hazır alabilir,isterseniz dilediğiniz ölçülerde siparişle kendinize özel bir model yaptırabilirsiniz.

 

Kapalı hali ile çok az yer kaplayan ve oldukça estetik gözüken duvar yatakları açıldığında ise normal bir yatak konforundan farksız. Üstelik duvar yatağınızı kendi fikirlerinizle zenginleştirip vitrin, koltuk, masa gibi eşyalarla entegre edebilirsiniz. Böylelikle çok fazla yer kaplayan yatağınızdan istediğiniz zaman kurtulacak bambaşka bir görünüme kavuşacaksınız. Buyrun duvar yatağı modelleri  ve farklı fikirleri inceleyelim.

Eviniz küçükse ya da yatılı misafiri eksik olmayanlardansanız bu yataklar tam sizin için!

En güzel yanı da yerden kazanmak uğruna estetikten ödün vermek zorunda değilsiniz. Hızla yaygınlaşan duvar yatağı çeşitleri arasından istediğiniz renkleri ölçüleri ve dizaynı bulmanız mümkün. İster tek kişilik ister çift kişilik duvar yatakları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İster salonda ister çocuk odasında bu yatakları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Duvar yatakları kullanılan özel mekanizmalar sayesinde hem çok rahat hem de güvenli. Ayrıca bu mekanizmalar sayesinde koca yatağı çok rahat bir şekilde kaldırabilir ya da indirebilirsiniz

Duvar yatağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir