Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan Yorumları

Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan Yorumları

 

Seboreik dermatit mağdurları için,kullandığımız Head & Shoulders Clinical Strength şampuan yorumları ve tecrübelerini kaleme aldık.

Seboreik Dermatit ve Head & Shoulders Clinical Strength

Ciltteki yağ bezleri tarafından aşırı yağ üretilmesi sonucu ortaya çıkan seboreik dermatit adı verilen illet ile uğraşanlar bilir. Maalesef ki saç dersinizde, kulak arkasında, kaşlarda, burun kenarlarında egzama dediğimiz döküntüler boy gösterir. Özellikle saç derisinde krem kullanmak da pek mümkün olmadığından inanılmaz şekilde rahatsız edici döküntüler ortaya çıkar. Kaşıdıkça ya da yoldukça daha da beter olur. Basit kepek sorunundan çok daha can sıkıcıdır. Kepeğe karşı etkili diye alınan şampuanlar kesinlikle fayda göstermez. Bazı dönemlerde durulur gibi olur ama daha umutlanmaya bile fırsat vermeden tekrar başlar pullanmalar, kabuklanmalar, döküntüler. İşte saç derisindeki bu kabuk ve pullanmalar için bulduğumuz son çözümü paylaşmak istiyorum sizlerle: Head & Shoulders Clinical Strenght isimli  şampuan.

Nasıl Temin Edebilirim?

Marketlerde satılan normal şampuan markalarının hemen hepsinin kepeğe karşı etkili versiyonlarını kullandık fakat pek bir etkisini göremedik. N11’de alışveriş yaparken çok satanlarda Head & Shoulders Clinical Strenght diye bir şampuan gördüm, marketlerden aldığımız Head& Shoulders’ tan farklı görünüyordu. Açıp baktım, Yorumları okudum, kullanan pek çok kişi olumlu yorum yapmıştı ve yorum sayısı da oldukça fazlaydı. Ben de bunlara güvenerek sipariş verdim. Fiyat olarak 400 mililitrelik şişe yaklaşık 35 liraydı.

Ürünün kullanımı ve Sonuçları

Ürün gelip kullanmaya başladığımızda, gerçekten de diğer şampuanlardan farklı olduğunu gördük. Kokusu şampuan değil de ilaç gibi. İçeriğindeki etken madde selenyum sülfit imiş. Ayrıca gözlerle temas ettiğinde de çok fena yakıyor. Etkisine gelecek olursak şimdiye kadar kullandığımız tüm şampuanlara göre daha iyi. Özellikle saçınızı yıkadığınız ilk iki gün döküntü, pullanma olmuyor. Ancak üçüncü gün itibariyle pullanma tekrar başlıyor, üçüncü günden sonra da yıkamazsanız epey fena bir hal alıyor. Yaklaşık bir senedir eşim ve ben bu Şampuanı kullanıyoruz sadece, olumsuz bir tarafını görmedik. Seboreik dermatit için şimdiye kadar kullandığımız en iyi şampuan. N11′ deki yorumlarda dökülme yaptığı, saçları beyazlattığı gibi yorumlar da vardı ancak biz böyle bir şey hissetmedik. Siz de bu illetten muzdarip iseniz ve şampuan arayışındaysanız bu şampuanı deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir