20₺ dan Ucuz Ev Aksesuarları

Ucuz Ev Aksesuarları

Ev dekorasyonun önemli bir parçası da ev aksesuarları . Fakat bazen bize uygun aksesuarları bulmak zahmetli ve pahalı olabilen bir hal alabiliyor. Bu durumda da en iyi seçenek ekonomi yapmak. Böyle anlarda da ucuz ev aksesuarları ev dekorasyonunda bize yardımcı oluyor. Şimdi evlerimizde kullanabileceğimiz bir kaç ucuz ancak estetik ev aksesuarını inceleyelim.

Duvar Akvaryumları

 

Eve bambaşka bir hava getiren akvaryumlar. Peki sadece bir masa ya da ünitenin üzerinde mi olmak zorundalar ? Yaklaşık 15 – 20 lira arasında bir ücrete sahip olabileceğiniz duvar akvaryumları ile duvarlarınızı ucuz ancak etkili bir şekilde canlandırabilirsiniz.

Fosforlu Duvar Yıldızları

Duvarlarınıza geceleri gökyüzü havası katacak fosforlu duvar yıldızlarına yaklaşık 5₺ gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Özellikle yatak odası ve çocuk odasında kullanabilirsiniz. Ya da hol boyunca tavana. Gündüz dikkat edilmediği sürece belli olmayan bu stickerlar karanlıkta kendiliğinden parlamakta. Özellikle çocuklarınızın oldukça hoşuna gidecek bir aksesuar.

Dekoratif Metal Duvar Rafı

Raflar evimiz olmazsa olmazlarındandır. Hem estetik hem de işlevsel bir şekilde kullanılabilir. Fiyatları değişiklik gösterse de üstte yer alan fotoğraftaki 5’li raf yaklaşık 17₺.

Dekoratif Tablolar

Genellikle pahalı olan tabloları da artık çok uygun fiyatlara bulmak mümkün. Çeşitli görsellere sahip bu tabloların fiyatı ise 10₺ civarında. Ayrıca odanıza uygun renkte olanı bulmanızda oldukça kolay.

Tablo Şekilli Sticker

Tablo ve stickerı bir araya getiren bu üründe ilginizi çekebilir. Üstelik yaklaşık 15₺ ya sahip olmak mümkün.

Projeksiyonlu Süs Lambası

Odanıza eğlence ve farklı bir ambiyans katacak bu lamba ile renkli ve hareketli bir ortam elde edebilirsiniz. Yaklaşık fiyatı ise 13₺.

Dekoratif Ayna

Ayna bir evin olmazsa olmazlarından. Aynalar gerekli olduğu gibi dekoratif bir şekilde de kullanılabilen bir üründür. Eğer indirimleri takip ederseniz 10₺ bile dekoratif ayna satın alabilirsiniz.

Yukarıda bir kaç başlıkta incelediğimiz ürünlerden katbekat fazlasını internette bulmak oldukça kolay. Ev aksesuarlarını az sayıda kullanmakta önemli bir unsur. Raflarınızda kalabalıktan kaçının. Size en uygun aksesuarı acele etmeden alın. Unutmayın zorla evinize bir aksesuar uydurmak doğru olanı bulmaktan daha zordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir