1 Yaş Pastası Modelleri

1 Yaş Pastası

1. Yaş günü aileler için özeldir. Hele de ilk bebek ise daha bir özenle kutlanır. Biz de kendi kızımızın 1 yaş pastası için araştırmalar yaparken edindiğimiz fikirleri sizlerle paylaşmak için 1 yaş pasta modelleri başlığı açalım istedik.

1 Yıllık Serüven

 

Bebeğiniz olacağınızı öğrendiğiniz zaman muhtemelen hayata bakışınız değişmeye başladı. Artık her adımınızda onu düşünmeye başladınız. Hamilelik süresince onu merak ettiniz. Sağlığı nasıl,neye benziyor, doğum nasıl olacak vs vs.. Doğduktan sonra da  bu küçük mucizeye bakmaya doyamazdınız,hayran kaldınız. Gaz sancıları,diş sancıları derken gecelerce uykusuz kaldınız. Bir pırt sesi için bayram havası yaşadınız, gelmeyen kakayı sevgili bekler gibi beklediniz, kusmuk içinde kalıp hiç iğrenmediniz.En ufak öksürüğünde telaşlandınız, ateşi çıktığında acillere koşturdunuz. İlk gülümsemesine, ilk agusuna, ilk oturmasına, ilk emeklemesine, ilk ayağa kalkmasına şahit oldunuz ve her hareketine hayran kaldınız değil mi? 

1. Doğum günü hazırlıkları 

Evet,tüm bunlarla dolu koca bir yıl geçti,bebeğiniz nihayet bir yaşına geldi. Yaşarken çok zor gelse de,hiç bitmeyecekmiş gibi düşünseniz de bazen, geriye dönüp baktığınızda sanki bir çırpıda geçti hepsi. Bebeklerimiz bunun pek farkında olmasa da bu özel günü biz aileler kutlamak istiyoruz genelde. Çünkü zorlukla, emekle, uykusuzlukla, koşturmacayla, evhamla dolu bir yılı geride bıraktık. Bu güzel gün güzel bir pastayı da hak ediyor tabii ki.  

Tabii ki yaptırdığınız yere göre farklı fiyatlar almanız mümkün ancak ortalama olarak dilim başına genellikle 10 ile 20 tl arası fiyat veriyorlar yani 15 kişilik bir pasta 150 tl ve 300 tl arasında değişiyor. Şeker hamurlu modeller daha pahalı çünkü daha çok emek istiyormuş. Pasta için ne kadar çok görsel isterseniz fiyat da artıyor tabii ki. Aslında lezzet açısından şeker hamursuz olması daha iyi olsa da görsellik olarak da şeker hamurlu pastalar öne çıkıyor çünkü şeker hamuru ile yapılabilecek çok daha fazla şey var. Tercih sizin.

1 Yaş Pastası Modelleri 

1. Yaş günü pasta modelleri için çok fazla seçenek var. En çok tercih edilenlerden bir tanesi de 1 rakamı şeklinde olanlar. Hazır kalıp ile yapıldığından minimum 15 kişilik yaptırabiliyorsunuz,sayıyı arttırabilirsiniz. 

Daha küçük bir model isterseniz tek katlı bir pasta da düşünebilirsiniz,onları da isteğinize göre çok farklı konseptlerde hazırlıyorlar.

Kalabalık olacaksanız katlı modelleri de tercih edebilirsiniz. 

Sipariş vereceğiniz yere beğendiğiniz pastanın fotoğrafını gösterip, istediğiniz veya istemediğiniz detayları söyleyebilir, değişiklikler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir